Jestem ekspertem kredytowym od 2004 roku. Najpierw współpracowałem ze znanym toruńskim deweloperem, później z biurem nieruchomości, a od 2018 roku prowadzę własną działalność gospodarczą pod nazwą MR PARTNER KREDYTY I EDUKACJA BANKOWA. Posiadam też doświadczenie w pracy nauczycielskiej.

 Moja praca to nie tylko proste pośrednictwo kredytowe, ale też i edukacja bankowa. Większość osób i firm zajmujących się pośrednictwem kredytowym ogranicza się do przedstawiania ofert kredytowych oraz składaniu w imieniu klientów wniosków do banków. Element edukacyjny jest pomijany, co może rodzić problemy w przyszłości. Moim zdaniem klient powinien nie tylko otrzymać ofertę kredytu czy pożyczki, ale też być wyposażony w podstawową wiedzę o rynku finansowym oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych np. przy problemach ze spłatą. Kredytobiorca powinien być nie tylko klientem banku, a też jego partnerem.

Przez czas mojej pracy jako doradcy kredytowego 1100 osób zrealizowało swoje potrzeby mieszkaniowe, konsumenckie czy związane z działalnością gospodarczą

Jako pośrednik kredytowy jestem zarejestrowany w Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem RPK039020.

Na co dzień w realizacji pośrednictwa kredytowego jestem partnerem najbardziej nowoczesnej i dużej firmy ogólnopolskiej – Lendi sp. z oo.